Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniej szkoły językowej dla Twojego dziecka – ZAPRASZAMY!!!
Jesteśmy tu po to, by język stał się codziennością od najmłodszych lat.
Z naszym programem LEO ENGLISH szybko i skutecznie dzieci zaczynają porozumiewać się w obcym języku.

Pomożemy także rozbudzić i rozwinąć wiele zainteresowań i talentów drzemiących w umyśle Twojego dziecka. Unikalna kompozycja zajęć LEO MANIAK kładzie nacisk na najbardziej skuteczne metody efektywnej nauki, dzięki którym Twoje dziecko bez problemu przyswoi ortografię, zacznie płynnie czytać, samodzielnie notować, korzystać ze sprawdzonych i najbardziej efektywnych technik pamięciowych, a także nauczy się panować nad koncentracją i rozbudzać w sobie motywację. 

Pierwsze grupy rozpoczynają właśnie swoje zajęcia. Jeśli jeszcze nie byłeś w Naszej Szkole, przyjdź z dzieckiem na lekcje na żywo.

Kontakt: kom; 733-500-443, mail: elblag@leonardoschool.pl