Leonardo School aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym. W okresie wakacji półkolonie w mieście oraz oferujemy obozy, kolonie organizowane przez Leader School w całe Polsce.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze Trenerów i Lektorów na co dzień pracujących w naszej szkole, kreatywności, pasji i bogatej ofercie dzieci mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.

ZAPRASZAMY  DZIECI w wieku 5-12 lat
Cena: 395 zł

Zapewniamy:

 • codzienne zajęcia w godz. 9:00-15:00 (po ustaleniu godziny mogą być wydłużone)
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • obiad
 • ubezpieczenie NNW
 • dostęp do galerii zdjęć z półkolonii
 • świetną zabawę!

Rabat 5% przy zapisie na 2 turnusy lub przy zapisie 2 dzieci! (rabaty nie łączą się).

Informacje i zapisy:
Leonardo School
Elbląg, ul. Hetmańska 15 I-J
tel. 733 500 443
email: elblag@leonardoschool.pl

Zaliczka w wysokości 100 zł potwierdzająca zgłoszenie i gwarantująca miejsce jest bezzwrotna ale można ją przesunąć na inny termin.
Numer konta bankowego: mBank 13 1140 2004 0000 3702 7626 0248

Na każdy dzień przygotowaliśmy wyjątkowy program!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą PÓLKOLONII 2018 z Leonardo School

TURNUS I – 02-06.07.2018

 • Codzienne warsztaty językowe metodą Leo English – opiera się ona na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, tematycznie związanych z zaplanowanymi na dany dzień aktywnościami. Na zajęciach metodą LEO ENGLISH wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe [Total Physical Response] oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

 • Całodzienna wycieczka do Parku Rozrywki Nowa Holandia. Czeka nas zabawa na świeżym powietrzu – projekt językowy w plenerze i obiad na terenie Parku. Odwiedzimy obowiązkowo Osadę Wikingów, czekać będą na nas zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa. A to nie wszystko! Wyspa Iluzji, Kopalnia Złota, trampoliny i Małpi Gaj… I to będą niezapomniane chwile.

 • Basenowe szaleństwo – nie może zabraknąć wody na ochłodę letnich dni. Ulubiony punkt programu przez dzieci na naszych półkoloniach. Tradycyjnie już wybierzemy się do Hotelu Młyn. To przyjazne, sprawdzone przez nas miejsce. Pod czujnym okiem ratownika nasze dzieci są bezpieczne i szczęśliwe.

 • Wyjazd do Wioski Ceramicznej. Być może po raz pierwszy dzieci będą mogły spróbować garncarskiego rzemiosła. Tutaj za dotknięciem dziecięcych dłoni, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bezkształtne kawałki gliny ożywają jako smoki, dinozaury, psy lub koty… Praca z gliną stymuluje układ nerwowy, rozwija wyobraźnię, ćwiczy koncentrację uwagi, uwalnia ekspresję plastyczną, rozwija sprawność manualną. Satysfakcja i radość z efektu pracy gwarantowane!

 • Tworzymy latawce – przy użyciu  kolorowych jak tęcza materiałów stworzymy najcudowniejsze latawce. Wypróbujemy jak pięknie prezentują się w powietrzu.

 • Językowe gry planszowe – nauka języka przez zabawę – nasze ogromne plansze do gier sprawiają, że dzieci chętnie ćwiczą krótkie dialogi, nowe słownictwo oraz zadawanie pytań. Grając z innymi, rywalizując i walcząc o kolejne punkty dzieci świetnie się bawią. Szanse i pułapki czekające na nie dodają grom wiele wrażeń i emocji.

 • Gry sportowe na powietrzu – ruchowe zabawy drużynowe z elementami współzawodnictwa i rywalizacji. Takiego rodzaju zabawy i gry terenowe dają dzieciom okazję do wyrobienia ogólnej sprawności, przyczyniają się do kształtowania takich cech motorycznych jak: szybkość, zwinność czy zręczność.

 • Warsztaty efektywnej nauki Leo Maniak – gimnastyka umysłu, gry i zabawy logiczne, zagadki oraz prawdziwy trening umysłu przeprowadzony przy wsparciu metody Leo Maniak

  TURNUS II – 09-13.07.2018

  • Codzienne warsztaty językowe metodą Leo English – opiera się ona na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, tematycznie związanych z zaplanowanymi na dany dzień aktywnościami. Na zajęciach metodą LEO ENGLISH wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe [Total Physical Response] oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

  • Całodzienna wycieczka do Parku Rozrywki Nowa Holandia. Czeka nas zabawa na świeżym powietrzu – projekt językowy w plenerze i obiad na terenie Parku. Odwiedzimy obowiązkowo Osadę Wikingów, czekać będą na nas zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa. A to nie wszystko! Wyspa Iluzji, Kopalnia Złota, trampoliny i Małpi Gaj… I to będą niezapomniane chwile.

  • Basenowe szaleństwo – nie może zabraknąć wody na ochłodę letnich dni. Ulubiony punkt programu przez dzieci na naszych półkoloniach. Tradycyjnie już wybierzemy się do Hotelu Młyn. To przyjazne, sprawdzone przez nas miejsce. Pod czujnym okiem ratownika nasze dzieci są bezpieczne i szczęśliwe.

  • Zajęcia  dla dzieci w Jumpy Park – to wspaniała forma zabawy, a także sposób, by zaszczepić w dziecku aktywną formę spędzania wolnego czasu. Trening na mostkach, siatkach, kładkach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Daje moc zabawy i poprawia ogólną kondycję organizmu.

  • ECO Robot z surowców wtórnych. W ramach zajęć postaramy się pokazać i podpowiedzieć dzieciom jak oryginalnie można się bawić i jednocześnie dbać o środowisko. W ten sposób chcemy promować życie w zgodzie z przyrodą i jej ochronę.

  • Językowe gry planszowe – nauka języka przez zabawę – nasze ogromne plansze do gier sprawiają, że dzieci chętnie ćwiczą krótkie dialogi, nowe słownictwo oraz zadawanie pytań. Grając z innymi, rywalizując i walcząc o kolejne punkty dzieci świetnie się bawią. Szanse i pułapki czekające na nie dodają grom wiele wrażeń i emocji.

  • Gry sportowe na powietrzu – ruchowe zabawy drużynowe z elementami współzawodnictwa i rywalizacji. Takiego rodzaju zabawy i gry terenowe dają dzieciom okazję do wyrobienia ogólnej sprawności, przyczyniają się do kształtowania takich cech motorycznych jak: szybkość, zwinność czy zręczność.

  • Warsztaty efektywnej nauki Leo Maniak – gimnastyka umysłu, gry i zabawy logiczne, zagadki oraz prawdziwy trening umysłu przeprowadzony przy wsparciu metody Leo Maniak

TURNUS III – 20-24.08.2018

 • Codzienne warsztaty językowe metodą Leo English – opiera się ona na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, tematycznie związanych z zaplanowanymi na dany dzień aktywnościami. Na zajęciach metodą LEO ENGLISH wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe [Total Physical Response] oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

 • Całodzienna wycieczka do Parku Rozrywki Nowa Holandia. Czeka nas zabawa na świeżym powietrzu – projekt językowy w plenerze i obiad na terenie Parku. Odwiedzimy obowiązkowo Osadę Wikingów, czekać będą na nas zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa. A to nie wszystko! Wyspa Iluzji, Kopalnia Złota, trampoliny i Małpi Gaj… I to będą niezapomniane chwile.

 • Basenowe szaleństwo – nie może zabraknąć wody na ochłodę letnich dni. Ulubiony punkt programu przez dzieci na naszych półkoloniach. Tradycyjnie już wybierzemy się do Hotelu Młyn. To przyjazne, sprawdzone przez nas miejsce. Pod czujnym okiem ratownika nasze dzieci są bezpieczne i szczęśliwe.

 • Wyjazd do Wioski Ceramicznej. Być może po raz pierwszy dzieci będą mogły spróbować garncarskiego rzemiosła. Tutaj za dotknięciem dziecięcych dłoni, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bezkształtne kawałki gliny ożywają jako smoki, dinozaury, psy lub koty… Praca z gliną stymuluje układ nerwowy, rozwija wyobraźnię, ćwiczy koncentrację uwagi, uwalnia ekspresję plastyczną, rozwija sprawność manualną. Satysfakcja i radość z efektu pracy gwarantowane! 

 • Warsztaty kulinarne – kiszenie ogórków! Jeżeli nigdy tego nie robiliście koniecznie musicie spróbować! Nie jest to wcale takie trudne a czekanie w domu po warsztatach do momentu aż swoje własne ogórki bedą gotowe aby porównać je z babcinymi – bezcenne 🙂

 • Językowe gry planszowe – nauka języka przez zabawę – nasze ogromne plansze do gier sprawiają, że dzieci chętnie ćwiczą krótkie dialogi, nowe słownictwo oraz zadawanie pytań. Grając z innymi, rywalizując i walcząc o kolejne punkty dzieci świetnie się bawią. Szanse i pułapki czekające na nie dodają grom wiele wrażeń i emocji.

 • Gry sportowe na powietrzu – ruchowe zabawy drużynowe z elementami współzawodnictwa i rywalizacji. Takiego rodzaju zabawy i gry terenowe dają dzieciom okazję do wyrobienia ogólnej sprawności, przyczyniają się do kształtowania takich cech motorycznych jak: szybkość, zwinność czy zręczność

 • Warsztaty efektywnej nauki Leo Maniak – gimnastyka umysłu, gry i zabawy logiczne, zagadki oraz prawdziwy trening umysłu przeprowadzony przy wsparciu metody Leo Maniak