ZAPRASZAMY do naszej Szkoły na bezpłatne lekcje pokazowe w każdą sobotę września między 10tą a 13tą!

Leonardo School zaprasza dzieci w wieku 2-13 lat. W naszej szkole dzieci uczą się nie tylko języka angielskiego, ale także tego, jak skutecznie, szybko i z radością zdobywać wiedzę. Zapisując tu swoje dziecko dajesz mu szansę, aby uczestniczyło w zajęciach opartych na wyjątkowych metodach.
Zapraszamy więc dzieci na zajęcia w dwóch modułach:
Leo English – wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci od 2 do 12 lat. To zajęcia, na których mówi się tylko po angielsku. Żadna lekcja się nie powtórzy. Pracujemy twórczo, interesująco i efektywnie. wykorzystując szeroki wachlarz nowoczesnych pomocy dydaktycznych (ponad 700 na 7 poziomach nauczania).
Leo Maniak – nietuzinkowy program efektywnej nauki skierowany do dzieci 8-13 lat.  Ma on na celu rozbudzić i rozwinąć zainteresowania i talenty drzemiące w umyśle dziecka. Przy wykorzystaniu skutecznych technik pamięciowych, dziecko przyswoi ortografię (ok. 500 słów), zacznie płynniej czytać, korzystać ze sprawdzonych metod do łatwego zdobywania wiedzy z podstawy programowej szkoły podstawowej.

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń 733-500-443, napisz na elblag@leonardoschool.pl i odwiedź nas na FB https://www.facebook.com/Leonardo-School-Elbląg-600358103468914/