Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w elbląskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

 

Iza Piskorek

Lektor Leo English
Doświadczona nauczycielka z wieloletnim stażem; absolwentka filologii angielskiej oraz filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego.
Szczęśliwa mama dwójki dorastających dzieci.
Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi, ponieważ dzięki niej można być nie tylko nauczycielem – przewodnikiem, który wprowadza w dorosłość; ale i uczniem – wiecznie ciekawym świata urwisem.

Ceni Janusza Korczaka, który powiedział:
„Dziecko jest istotą rozumną, zna dobrze potrzeby, trudności i przeszkody swojego życia. (Wychowanie to) nie despotyczny nakaz, narzucone rygory i nieufna kontrola, ale taktowne porozumienie, wiara w doświadczenie, współpraca i współżycie."

Kasia Jazgarska

Lektor Leo English
Obecnie studentka trzeciego roku Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z pomocą rodzinie na PWSZ w Elblągu. W latach 2005-2008 studiowała Filologię angielską.

Ma doświadczenie w pracy z dziećmi w kilku przedszkolach i szkołach, ucząc języka angielskiego. Dodatkowo jako pasjonatka pracy z młodzieżą (szczególnie tą „trudniejszą") podejmowała i podejmuje się różnych działań w organizacjach pozarządowych, m.in. koordynuje rokrocznie od 2009 roku międzynarodową wymianą młodzieży w Niemczech, współkoordynuje workcampy młodzieżowe na terenie całej Polski, aktywnie bierze udział w wolontariacie na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Elbląga.

Prywatnie fanka języków obcych – wciąż poszerza umiejętność władania językiem niemieckim, uczy się hiszpańskiego, a w planach ma także naukę włoskiego. Poza tym chętnie podróżuje – jako germanofilka najczęściej do Niemiec, ale odwiedziła już także wiele innych krajów. Na co dzień można ją zobaczyć na rowerze lub z książką w ręku i zapewne będzie to skandynawski kryminał.

Ala Mierzejewska

Absolwentka filologii angielskiej. Pasjonują ją języki obce. Uwielbia kontakt i pracę z dziećmi. W wychowaniu dzieci ważne jest pozwalanie im być sobą, rozwijanie ich wyjątkowych cech, ale też pomaganie im przez stawianie granic. Praca z dziećmi to wyzwanie, ale też przede wszystkim przyjemność. Bardzo chętnie uczy się nowych rzeczy i jest otwarta na nowe sytuacje i wyzwania.
 
Prywatnie bardzo lubi podróżować, zwiedzać, śpiewać i chodzić do teatru.

Kasia Przybyłowska

Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki
Absolwentka kierunków Zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni. Swoje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z zapałem przenosi na tworzenie i rozwój własnej placówki edukacyjnej wykorzystującej to, co najlepsze dla rozwoju i nauki dziecka. Zgłębia tajniki ludzkiego umysłu i podświadomości. Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz sposobami uczenia i przyswajania wiedzy przez małe dzieci.
Zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka. Służąca pomocą i dobrym słowem, chętnie przebywa i pracuje z ludźmi.

Prywatnie dumna mama dwójki wspaniałych, ambitnych, dorosłych już dzieci. Uwielbia polską wieś, prowansalskie klimaty i babciną kuchnię. Podróże, teatr, kino, i przede wszystkim spotkania z przyjaciółmi to pomysł na wolny czas.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY