Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w elbląskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

 

Iza Piskorek

Lektor Leo English
Doświadczona nauczycielka z wieloletnim stażem; absolwentka filologii angielskiej oraz filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego.
Szczęśliwa mama dwójki dorastających dzieci.
Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi, ponieważ dzięki niej można być nie tylko nauczycielem – przewodnikiem, który wprowadza w dorosłość; ale i uczniem – wiecznie ciekawym świata urwisem.

Ceni Janusza Korczaka, który powiedział:
„Dziecko jest istotą rozumną, zna dobrze potrzeby, trudności i przeszkody swojego życia. (Wychowanie to) nie despotyczny nakaz, narzucone rygory i nieufna kontrola, ale taktowne porozumienie, wiara w doświadczenie, współpraca i współżycie."

Kasia Jazgarska

Lektor Leo English
Obecnie studentka trzeciego roku Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z pomocą rodzinie na PWSZ w Elblągu. W latach 2005-2008 studiowała Filologię angielską.

Ma doświadczenie w pracy z dziećmi w kilku przedszkolach i szkołach, ucząc języka angielskiego. Dodatkowo jako pasjonatka pracy z młodzieżą (szczególnie tą „trudniejszą") podejmowała i podejmuje się różnych działań w organizacjach pozarządowych, m.in. koordynuje rokrocznie od 2009 roku międzynarodową wymianą młodzieży w Niemczech, współkoordynuje workcampy młodzieżowe na terenie całej Polski, aktywnie bierze udział w wolontariacie na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Elbląga.

Prywatnie fanka języków obcych – wciąż poszerza umiejętność władania językiem niemieckim, uczy się hiszpańskiego, a w planach ma także naukę włoskiego. Poza tym chętnie podróżuje – jako germanofilka najczęściej do Niemiec, ale odwiedziła już także wiele innych krajów. Na co dzień można ją zobaczyć na rowerze lub z książką w ręku i zapewne będzie to skandynawski kryminał.

Ala Michalczyk

Absolwentka filologii angielskiej. Pasjonują ją języki obce. Uwielbia kontakt i pracę z dziećmi. W wychowaniu dzieci ważne jest pozwalanie im być sobą, rozwijanie ich wyjątkowych cech, ale też pomaganie im przez stawianie granic. Praca z dziećmi to wyzwanie, ale też przede wszystkim przyjemność. Bardzo chętnie uczy się nowych rzeczy i jest otwarta na nowe sytuacje i wyzwania.
 
Prywatnie bardzo lubi podróżować, zwiedzać, śpiewać i chodzić do teatru.

Ewelina Lech

Trener Leo Maniak
Absolwentka pedagogiki edukacji wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną na PWSZ w Elblągu oraz pedagogiki specjalnej ze wczesnym wspomaganiem dzieci z niepełnosprawnością na UG w Gdańsku. Poszerza swoją wiedzę na podyplomowych studiach z zakresu logopedii. Pracuje w jednym z elbląskich przedszkoli jako nauczyciel i terapeuta pedagogiczny.
Bardzo lubi pracę z dziećmi. Swoją energią, zaangażowaniem i niezliczonymi pomysłami na naukę i zabawę sprawia, że każde spotkanie z dziećmi jest twórcze, ciekawe i wyjątkowe.
Przyjemnością dla niej jest poznawanie nowatorskich metod i technik nauczania, które często modyfikuje na własny użytek. Jej zdaniem dzieci należy traktować z szacunkiem, wysłuchać do końca tego, co mają do powiedzenia i postarać się zrozumieć ich punkt widzenia, jednocześnie należy stawiać dzieciom granice oraz konsekwentnie przestrzegać ustalonych reguł.

Prywatnie Ewelina jest osobą rzetelną, nie boi się wyzwań, uwielbia podróżować oraz czytać książki psychologiczne.

Kasia Przybyłowska

Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki
Absolwentka kierunków Zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni. Swoje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z zapałem przenosi na tworzenie i rozwój własnej placówki edukacyjnej wykorzystującej to, co najlepsze dla rozwoju i nauki dziecka. Zgłębia tajniki ludzkiego umysłu i podświadomości. Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz sposobami uczenia i przyswajania wiedzy przez małe dzieci.
Zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka. Służąca pomocą i dobrym słowem, chętnie przebywa i pracuje z ludźmi.

Prywatnie dumna mama dwójki wspaniałych, ambitnych, dorosłych już dzieci. Uwielbia polską wieś, prowansalskie klimaty i babciną kuchnię. Podróże, teatr, kino, i przede wszystkim spotkania z przyjaciółmi to pomysł na wolny czas.